Ugrás a fő tartalomra

Babások fóruma

Ma délután a babavarrós topik találkozóján jártam.
Cseverésztem, babákat nézegettem, nyertem és "oktattam". Én. Bizony!:)

Megjegyzések

  1. Tényleg nagyon csinos voltál! Látom, megint aranyos baba készül(t) a kezeid között!:-)

    VálaszTörlés
  2. Köszi, Zaza! Ott volt egy bizonyos félkész őrangyal is:)

    Réka! Hiányoztál!:( A baba pedig Kaoé, ő volt a bemutató darab.

    VálaszTörlés
  3. Biztos nagyon jó volt a hangulat.Sajnálom,hogy nem tudtam elmenni

    VálaszTörlés
  4. Látom ti is jól éreztétek magatokat!:)
    Láthatnánk esetleg több képet a babás taliról,és a babákról?

    VálaszTörlés
  5. óóó, nagyon büszke vagyok rád, pjulcsy :D
    és tényleg csini a rucid.
    mit nyertél? és mit tanítottál?
    cupp

    VálaszTörlés
  6. De jó lehetett Nektek! Áprilisban nem lesz valami varrós rendezvény? Úgy vágyom már én is valami ilyesmire!

    VálaszTörlés
  7. És milyen ügyesen tanítottál! Lehet, hogy mégegyszer megpróbálom én is ezt a nemezelt hajat. Örülök, hogy találkoztunk :)

    VálaszTörlés
  8. Méhi! Talán összejön egy később is, ha már jobb lesz az idő.

    Bubsza! Kaoka képtárában találsz még képeket, vagy ha olvasod a babást, akkor megtalálod, ki rakott fel képeket.

    Néma! Aleditől nyertem egy alvós babát. Szuper!:)
    És a tűnemezelt hajat mutattam meg.

    Szilvi! Nézd meg itt, van néhány program:
    http://www.hunpatch.com/

    Aledi! Egyszerű, mint amilyennek látszik:)

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.