Ugrás a fő tartalomra

Vásárfia

~~~♥♥♥~~~

Bécs, villásreggeli, bolhapiac, anyag- és fonalbolt, remek társaság, kedves vendéglátás, napsütés.
Ennyi kell egy szuper, feltöltődős naphoz:)




~~~♥♥♥~~~

Megjegyzések

  1. De jó ilyen szép képeket látni és jókedvű sorokat olvasni!

    VálaszTörlés
  2. Akkor mostmár feltöltődtél? Jönnek az újabb szépségek? Bár nekem is részem lenne benne!

    VálaszTörlés
  3. Ugyanilyen kávéscsészéim vannak, a zsibin vettem én is őket:)) Az anyagok pedig csodaszépek!

    VálaszTörlés
  4. Wow.Oda én is vágyom. Nem tudnál nekem is egy-két ismerőst keresni ott? :)
    Cserébe beajánlak az enyémekhez Ausztráliába és USA-ba. :)

    Gyönyörűek!!!

    VálaszTörlés
  5. Ó, milyen csodásak!! Nekem is az apró rózsás dolgok a gyengéim, egyszerűen ellenállhatatlanok.....

    VálaszTörlés
  6. Tetszik minden megdicsérlek! :)
    Na jó, a sofőrt is, hogy ilyen jó fej. ;))))

    VálaszTörlés
  7. Csodaszép dolgok...
    Használd őket egészséggel!

    VálaszTörlés
  8. Bevallom, hogy irigykedek... de csak jóindulattal, és mosolyogva. :) DE jó neked! :)

    VálaszTörlés
  9. Nagyon szép dolgok. Most már pozitivan állok ahhoz a meghiváshoz, ami egy nap bécsi kirándulást javasol!

    VálaszTörlés
  10. Köszönöm, köszönöm! Már ebből iszom a kávét:)))
    Az anyagok pedig csak felhasználódnak valahogy...:)))

    Ida! Na jó, cserélhetünk:)))

    VálaszTörlés
  11. Annyira jól illenek hozzád! :D Szépeket találtál.

    VálaszTörlés
  12. Nagyon tobzódtál! a felsorolásból egy-egy is elég lenne egy jó kis időtöltéshez!Örülök, hogy ilyen jól sikerült a kiruccanás és igazán szép dolgokra leltél.

    VálaszTörlés
  13. Köszönöm mindenkinek!:)
    Igen, Bécs valóban megér egy kirándulást:)

    VálaszTörlés
  14. Ó, Bécs! Ó, bolhapiac! Ó, bögrék és anyagok!

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.