Vásárfia október 24, 2010 ~~~♥♥♥~~~ Bécs, villásreggeli, bolhapiac, anyag- és fonalbolt, remek társaság, kedves vendéglátás, napsütés. Ennyi kell egy szuper, feltöltődős naphoz:) ~~~♥♥♥~~~ Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Címkék ajándék csak úgy Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések BORI2010. október 24. 11:54De jó ilyen szép képeket látni és jókedvű sorokat olvasni!VálaszTörlésVálaszokVálaszBerry2010. október 24. 12:22Akkor mostmár feltöltődtél? Jönnek az újabb szépségek? Bár nekem is részem lenne benne!VálaszTörlésVálaszokVálaszZsuzS2010. október 24. 12:46Ugyanilyen kávéscsészéim vannak, a zsibin vettem én is őket:)) Az anyagok pedig csodaszépek!VálaszTörlésVálaszokVálaszIda132010. október 24. 12:57Wow.Oda én is vágyom. Nem tudnál nekem is egy-két ismerőst keresni ott? :)Cserébe beajánlak az enyémekhez Ausztráliába és USA-ba. :)Gyönyörűek!!!VálaszTörlésVálaszokVálaszUnknown2010. október 24. 13:35Ó, milyen csodásak!! Nekem is az apró rózsás dolgok a gyengéim, egyszerűen ellenállhatatlanok.....VálaszTörlésVálaszokVálasz36évi2010. október 24. 13:57Tetszik minden megdicsérlek! :)Na jó, a sofőrt is, hogy ilyen jó fej. ;))))VálaszTörlésVálaszokVálaszHuncutkacérna2010. október 24. 14:05Csodaszép dolgok...Használd őket egészséggel!VálaszTörlésVálaszokVálaszLedorka2010. október 24. 14:12Bevallom, hogy irigykedek... de csak jóindulattal, és mosolyogva. :) DE jó neked! :)VálaszTörlésVálaszokVálaszlomaquilt2010. október 24. 17:38Nagyon szép dolgok. Most már pozitivan állok ahhoz a meghiváshoz, ami egy nap bécsi kirándulást javasol!VálaszTörlésVálaszokVálaszKőrösi Mercédesz2010. október 24. 20:25De jóóó(k)!!VálaszTörlésVálaszokVálaszJulcsi2010. október 24. 22:08Köszönöm, köszönöm! Már ebből iszom a kávét:)))Az anyagok pedig csak felhasználódnak valahogy...:)))Ida! Na jó, cserélhetünk:)))VálaszTörlésVálaszokVálaszVacskamati2010. október 25. 11:35Annyira jól illenek hozzád! :D Szépeket találtál.VálaszTörlésVálaszokVálaszNóra2010. október 25. 13:22Nagyon tobzódtál! a felsorolásból egy-egy is elég lenne egy jó kis időtöltéshez!Örülök, hogy ilyen jól sikerült a kiruccanás és igazán szép dolgokra leltél.VálaszTörlésVálaszokVálaszinecsg2010. október 25. 14:18Nagyon Julcsisak!VálaszTörlésVálaszokVálaszJulcsi2010. október 26. 12:17Köszönöm mindenkinek!:)Igen, Bécs valóban megér egy kirándulást:)VálaszTörlésVálaszokVálaszFlier Judit2010. október 26. 13:36Ó, Bécs! Ó, bolhapiac! Ó, bögrék és anyagok!VálaszTörlésVálaszokVálaszMegjegyzés hozzáadásaTovábbiak betöltése... Megjegyzés küldése Szeretem, ha írsz!Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.
De jó ilyen szép képeket látni és jókedvű sorokat olvasni!
VálaszTörlésAkkor mostmár feltöltődtél? Jönnek az újabb szépségek? Bár nekem is részem lenne benne!
VálaszTörlésUgyanilyen kávéscsészéim vannak, a zsibin vettem én is őket:)) Az anyagok pedig csodaszépek!
VálaszTörlésWow.Oda én is vágyom. Nem tudnál nekem is egy-két ismerőst keresni ott? :)
VálaszTörlésCserébe beajánlak az enyémekhez Ausztráliába és USA-ba. :)
Gyönyörűek!!!
Ó, milyen csodásak!! Nekem is az apró rózsás dolgok a gyengéim, egyszerűen ellenállhatatlanok.....
VálaszTörlésTetszik minden megdicsérlek! :)
VálaszTörlésNa jó, a sofőrt is, hogy ilyen jó fej. ;))))
Csodaszép dolgok...
VálaszTörlésHasználd őket egészséggel!
Bevallom, hogy irigykedek... de csak jóindulattal, és mosolyogva. :) DE jó neked! :)
VálaszTörlésNagyon szép dolgok. Most már pozitivan állok ahhoz a meghiváshoz, ami egy nap bécsi kirándulást javasol!
VálaszTörlésDe jóóó(k)!!
VálaszTörlésKöszönöm, köszönöm! Már ebből iszom a kávét:)))
VálaszTörlésAz anyagok pedig csak felhasználódnak valahogy...:)))
Ida! Na jó, cserélhetünk:)))
Annyira jól illenek hozzád! :D Szépeket találtál.
VálaszTörlésNagyon tobzódtál! a felsorolásból egy-egy is elég lenne egy jó kis időtöltéshez!Örülök, hogy ilyen jól sikerült a kiruccanás és igazán szép dolgokra leltél.
VálaszTörlésNagyon Julcsisak!
VálaszTörlésKöszönöm mindenkinek!:)
VálaszTörlésIgen, Bécs valóban megér egy kirándulást:)
Ó, Bécs! Ó, bolhapiac! Ó, bögrék és anyagok!
VálaszTörlés