Ugrás a fő tartalomra

Nelli

~~~♥♥♥~~~

Az elefánt.

 Pöttyös testben, rózsaszín romantikus lélek. Hasonlít a jól bevált állataimhoz.


~~~♥♥♥~~~

Megjegyzések

  1. Az a szívecske a fülén...:-)

    VálaszTörlés
  2. Igen, az a romatikus lélek, az látszik rajta:-)

    VálaszTörlés
  3. Teljesen rendben van a jatek!! fogadjunk, hogy nem ismerik a zenet:-) KIRALY!! Dani 1 eves volt es egy punk srac atjott hozzank, megmutattuk ezt a szamot neki es Dani korrektul nyomta a punk attorest:-D
    erdemes megnezni, ahol az eredeti (nagyon gaz) figurak jatszak a szamot....:-P

    VálaszTörlés
  4. :)))), ezt a vonalat folytatni kell, naggyon jó!

    VálaszTörlés
  5. Igen, a szívecske a fülén és a rózsaszín pocak... jaj de aranyos! Szívesen aludnék vele;))))

    VálaszTörlés
  6. Julcsi, ez nagyon cuki!!!:-) Malackánknak lesz tesója is, már látom!:-)))

    VálaszTörlés
  7. Köszönöm mindenkinek a méltatást! Pironkodva olvastuk, Nellivel együtt:)

    Kriszta! Erősen gondolkodtam, hogy azt rakom fel, de gondoltam a finomlelkű olvasóimra is:) És de, a srácok ismerik, mert ez apa egyik kedvenc száma.

    Katafolt! Már ki van szabva néhány hasonló, csak tömni kellene...

    Réka! A szabásminta ugyanaz, a többit már csak hozzá kell "költeni".

    VálaszTörlés
  8. abban biztos voltam, hogy nalatok ismerik, csak ugy ertettem, hogy az olvasok vajon ismerik-e:-)

    VálaszTörlés
  9. Ja, hogy úgy! De miért voltál benne biztos...?:)

    VálaszTörlés
  10. mert ekkora kiralysagot nem titkol az ember a gyerekei elol:-)

    VálaszTörlés
  11. Nagyon bájos kis teremtmény a rózsaszin pocakjával:o)))))

    VálaszTörlés
  12. Nagyon kedves és bájos lett. Ő is nagyon tetszik.

    VálaszTörlés
  13. Bubsza! Dóri! Köszönöm!:))

    VálaszTörlés
  14. Néz be hozzám, díjat kaptál, nagyon szeretem a munkáidat!

    VálaszTörlés
  15. De édes! Jópofa hogy pocakot is csinálsz nekik.

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.