Teljesen rendben van a jatek!! fogadjunk, hogy nem ismerik a zenet:-) KIRALY!! Dani 1 eves volt es egy punk srac atjott hozzank, megmutattuk ezt a szamot neki es Dani korrektul nyomta a punk attorest:-D erdemes megnezni, ahol az eredeti (nagyon gaz) figurak jatszak a szamot....:-P
Nagyon édes ő is!
VálaszTörlésAz a szívecske a fülén...:-)
VálaszTörlésIgen, az a romatikus lélek, az látszik rajta:-)
VálaszTörlésIgen, igen!!!!!!!!4
VálaszTörlésRoppant bájos!
VálaszTörlésTeljesen rendben van a jatek!! fogadjunk, hogy nem ismerik a zenet:-) KIRALY!! Dani 1 eves volt es egy punk srac atjott hozzank, megmutattuk ezt a szamot neki es Dani korrektul nyomta a punk attorest:-D
VálaszTörléserdemes megnezni, ahol az eredeti (nagyon gaz) figurak jatszak a szamot....:-P
:)))), ezt a vonalat folytatni kell, naggyon jó!
VálaszTörlésIgen, a szívecske a fülén és a rózsaszín pocak... jaj de aranyos! Szívesen aludnék vele;))))
VálaszTörlésHjaj, de édespofa! :D
VálaszTörlésJulcsi, ez nagyon cuki!!!:-) Malackánknak lesz tesója is, már látom!:-)))
VálaszTörlésKöszönöm mindenkinek a méltatást! Pironkodva olvastuk, Nellivel együtt:)
VálaszTörlésKriszta! Erősen gondolkodtam, hogy azt rakom fel, de gondoltam a finomlelkű olvasóimra is:) És de, a srácok ismerik, mert ez apa egyik kedvenc száma.
Katafolt! Már ki van szabva néhány hasonló, csak tömni kellene...
Réka! A szabásminta ugyanaz, a többit már csak hozzá kell "költeni".
abban biztos voltam, hogy nalatok ismerik, csak ugy ertettem, hogy az olvasok vajon ismerik-e:-)
VálaszTörlésJa, hogy úgy! De miért voltál benne biztos...?:)
VálaszTörlésmert ekkora kiralysagot nem titkol az ember a gyerekei elol:-)
VálaszTörlésNagyon bájos kis teremtmény a rózsaszin pocakjával:o)))))
VálaszTörlésNagyon kedves és bájos lett. Ő is nagyon tetszik.
VálaszTörlésBubsza! Dóri! Köszönöm!:))
VálaszTörlésNéz be hozzám, díjat kaptál, nagyon szeretem a munkáidat!
VálaszTörlésDe édes! Jópofa hogy pocakot is csinálsz nekik.
VálaszTörlés