Még nyoma sincs az ősznek, ami az időjárást illeti, mégis belém rögzült: ha szeptember, akkor ősz. S ha másért nem is szeretem, a színei mindig rabul ejtenek. Ez járhatott a fejemben akkor is, amikor ezt a fiú pólót ítéltem átalakításra. Bendéé volt, még ovis korában, de menthetetlenül foltos lett. Mégsem volt szívem megválni tőle, mert igen megszerettem a csíkjait. Sima egyszerű pólót szerettem volna, hogy kipróbáljam, sikerült-e végre jó szabásmintát készítenem (és lőn!), mert a nagyokosok (a külföldi bloggerek) ezt olyan jól tudják és még részletes leírást is készítenek róla, hogyan és miként, hogy az ilyen szerencsétlen, tudás hiányában szenvedők is meg tudják majd csinálni, mint én, de nem és nem, nekem mégsem sikerült. De most kedvezett a csillagok állása vagy a sors vagy a Szentlélek könyörült meg rajtam vagy egyszerűen csak jó passzban voltam, mert végre összehoztam valahogy. Mint írtam, egyszerű pólót szerettem volna, de a foltokat nem kerülhettem ki, el ...