Ugrás a fő tartalomra

Ajándék

Méhike, kérlek, te most lapozz tovább!!!

Nem bírom tovább, muszály megmutatnom, mit küldtem Méhikének. A 100. bejegyzésem alkalmából indított játékomon ő nyert:)

Ezeket az apróságokat küldtem neki:


Megjegyzések

  1. Annyira helyeseket varrsz :o)! Teljesen az ízlésem szerint, szép anyagokkal, szép színekkel, jajjj :o)

    VálaszTörlés
  2. És alig ismertelek meg az új képeddel, nagyon jó lett :o)!

    VálaszTörlés
  3. Örülök, hogy tetszenek:)))

    /Kb. 200 képet készítettem, mire hármat kiválasztottam:)))/

    VálaszTörlés
  4. biztos örülni fog neki, nagyon jók))))

    VálaszTörlés
  5. nagyon jó, de én csak a táskát látom, pedig a többi is érdekelne.
    ez mostani kép rólad?

    VálaszTörlés
  6. Nagyon jó az új fotó! És gyönyörűek az ajándékok!Nem csoda, hogy nem bírtad tovább! :)))

    VálaszTörlés
  7. , erről a másik gépről látom a máaik képet is. :P
    Szépek, nekem is tetszenek ezek az anyagok.

    VálaszTörlés
  8. Lonci! El ne áruld neki!!!! Bár ma már biztosan megkapja:)

    Bea! Örülök, hogy mégis sikerült megnézni:) A kép tegnapi, úgyhogy teljesen friss:)

    Barbi! Ugye-ugye? Már alig bírtam magamban tartani:)

    VálaszTörlés
  9. Tisztára tinédzseres képed van, most ezt mégis hogy gondolod? :)

    VálaszTörlés
  10. De most őszintén: hány éves vagy?....
    Alkotások: nekem olyan Pjulcsis. vagyis ilyennek képzellek.:o)

    VálaszTörlés
  11. Gratulálok Méhikének,a kis mázlista!!!:)
    Mikor indítottad a játékot?Ilyen vaksi vagyok????Pedig mindig olvaslak és kimaradtam ebből.:(Bár egy szavam se lehet,mert a karácsonyi angyal nagyon bőkezű volt.:)
    Olyan.de olyan csinos vagy ezzel a frizurával és egyébként is.Remélem vigyáz rád a férjed!:)

    VálaszTörlés
  12. Nagyon szépek lettek az ajándékok!

    VálaszTörlés
  13. Nagyon bájos ajándékok!
    ... más, hol lehet venni olyan eszközt, amivel ránemezelted a kisvirágot a csizmára?

    VálaszTörlés
  14. Szera! Köszönöm!
    Én személy szerint a Varrógépcentrumban vettem. Viszont Cseh Margitkánál láttam először használatban, nála is lehet kapni.

    VálaszTörlés
  15. Julcsi! És többiek! áruljátok el a titkot, hogy hol lehet venni ilyen romantikus virágos mintás anyagokat! Légysz, légyszi, légyszi!!!
    Zsukka! Ha te tudod, hogy Bgyarmaton, vagy Vácon kaphatóak-e ilyenek, annak is nagyon örülnék:-)

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.