Sikerült teljes egészében elfogadhatóan lefényképeznem és mert ígértem, mutatom is. Hogy hogyan sikerült, azt ne kérdezzétek! Fogalmam sincs. Azt hiszem, automatára volt állítva a masina...:)
Nekem sikerült élőben látni és megtapogatni. :) Az új fényképező géphez sok sikert és szerencsét kívánok.Az én tükörreflexes gépemmel nem tudtam barátságot kötni, nekem a kis aprócska automata vált be.
Élőben is csudaszép! Nekem nem sikerült még a tükörreflexessel sem normális képet készíteni a kiállításon. Mondjuk nem a gép hibája, hanem a megvilágításé volt. :-/ Használd egészséggel a csudagépet!
Nagyon szépek, gratulálok és sok örömet és jó fényképeket kívánok az új géphez.
VálaszTörlésNekem sikerült élőben látni és megtapogatni. :) Az új fényképező géphez sok sikert és szerencsét kívánok.Az én tükörreflexes gépemmel nem tudtam barátságot kötni, nekem a kis aprócska automata vált be.
VálaszTörlésnagyon szep!!!
VálaszTörlésJulcsi nagyon jól mutat!! Nagyon jó ötlet volt kollázst készíteni a színekből,hangulatokból, érzésekből, illatokból.
VálaszTörlésKöszönöm mindannyiótoknak! Nagy öröm volt készíteni.
VálaszTörlésGyönyörűséges!
VálaszTörlésHa azt mondom, hogy kedvem lett egy ilyet (persze nem pont ilyet csak ilyen hangulatut, stílusut)varrni az gondolom elmondja mennyire tetszik :)
VálaszTörlésÉlőben is csudaszép! Nekem nem sikerült még a tükörreflexessel sem normális képet készíteni a kiállításon. Mondjuk nem a gép hibája, hanem a megvilágításé volt. :-/
VálaszTörlésHasználd egészséggel a csudagépet!
Ha nem tudnám hogy mi a címe, akkor is tudnám....s még mindig s tél a kedvencem... :-)
VálaszTörlésJaj de nagyon jól néznek ki együtt! Csodaszép :O)
VálaszTörlésElállt a szavam. Bár ide szerintem nem is kellenek azok, magáért beszél a "műremek". :))))))))))))
VálaszTörlésNagyon szépet alkottál! A tél a kedvencem, egyszerűen tökéletes!
VálaszTörlésA "gyenge" fotókon is látszott, hogy szép, de így csudiszép!
VálaszTörlésÖrömteli fotózást kívánok minden tekintetben!
Annyira kedvesek vagytok, lányok! Szeretem újraolvasni a megjegyzéseiteket:)
VálaszTörlésNagyon szép! Délután is sokat odatévedt a szemem, és nézegettem, gyönyörködtem benne. Örülök, hogy találkoztunk!
VálaszTörlésOlyan szép! :)
VálaszTörlés