Övtáska május 16, 2011 Osztálykirándulásra, lyukas farmernadrágból, hímzéssel díszítve, egy immáron cserkész nagyfiúnak:) Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Címkék hímzés övtáska sk újrahasznos varrás Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések aarkus2011. május 16. 10:41Juj, de jó! Én is tervezek ilyet Áronnak már régóta, csak még nem mertem belevágni. Szuper lett, Julcsi!VálaszTörlésVálaszokVálaszSzömörce2011. május 16. 13:43Nagyon ügyes vagy mostanában:)VálaszTörlésVálaszokVálaszCsilla böködéje2011. május 16. 14:26Varázsolsz? Nagyon klassz lett.VálaszTörlésVálaszokVálaszVarróka2011. május 16. 15:19Szuper jó! Nagyon tetszik, a fiús színeivel pedig telitalálat!!VálaszTörlésVálaszokVálaszgandi2011. május 16. 16:12Jaj, de szuper!!! Már nekem is megvan a következő projektem: ebédlő székeire huzatot kell varrni!!!VálaszTörlésVálaszokVálaszSzilvi2011. május 16. 17:13Roppant praktikus ez a darab és kellőképpen fiús is, ügyi vagy. Sajnos az enyém tutira nem hordana ilyet, pedig mikor kisebb volt még boldogan billegett az általam készített holmikban.VálaszTörlésVálaszokVálaszKrizantám2011. május 16. 20:57De klassz pasis lett!Tetszik a minta!VálaszTörlésVálaszokVálaszVarga Györgyi2011. május 16. 21:11Igazi fiús darab, szerető anyai szívvel készítve :O)VálaszTörlésVálaszokVálaszJulcsi2011. május 17. 7:50Köszönöm, lányok, nagyon kedvesek vagytok!Szömörce! Úgy élvezem:)Csilla! Nem varázsolok, de hasonlót érzek:) És ez nagyon jó:)VálaszTörlésVálaszokVálaszSzentpyr2011. május 17. 7:59Baromi jó!!VálaszTörlésVálaszokVálaszZelnice2011. május 20. 1:08remek kis darab lett!VálaszTörlésVálaszokVálaszConnys Cottage2011. május 20. 13:01hello,your stiches is very lovely i like you fabrik so match.greatings send you ConnyVálaszTörlésVálaszokVálaszMegjegyzés hozzáadásaTovábbiak betöltése... Megjegyzés küldése Szeretem, ha írsz!Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.
Juj, de jó! Én is tervezek ilyet Áronnak már régóta, csak még nem mertem belevágni. Szuper lett, Julcsi!
VálaszTörlésNagyon ügyes vagy mostanában:)
VálaszTörlésVarázsolsz? Nagyon klassz lett.
VálaszTörlésSzuper jó! Nagyon tetszik, a fiús színeivel pedig telitalálat!!
VálaszTörlésJaj, de szuper!!! Már nekem is megvan a következő projektem: ebédlő székeire huzatot kell varrni!!!
VálaszTörlésRoppant praktikus ez a darab és kellőképpen fiús is, ügyi vagy. Sajnos az enyém tutira nem hordana ilyet, pedig mikor kisebb volt még boldogan billegett az általam készített holmikban.
VálaszTörlésDe klassz pasis lett!
VálaszTörlésTetszik a minta!
Igazi fiús darab, szerető anyai szívvel készítve :O)
VálaszTörlésKöszönöm, lányok, nagyon kedvesek vagytok!
VálaszTörlésSzömörce! Úgy élvezem:)
Csilla! Nem varázsolok, de hasonlót érzek:) És ez nagyon jó:)
Baromi jó!!
VálaszTörlésremek kis darab lett!
VálaszTörléshello,
VálaszTörlésyour stiches is very lovely i like you fabrik so match.
greatings send you Conny