Ugrás a fő tartalomra

Övtáska

Osztálykirándulásra, lyukas farmernadrágból, hímzéssel díszítve, egy immáron cserkész nagyfiúnak:)


Megjegyzések

  1. Juj, de jó! Én is tervezek ilyet Áronnak már régóta, csak még nem mertem belevágni. Szuper lett, Julcsi!

    VálaszTörlés
  2. Nagyon ügyes vagy mostanában:)

    VálaszTörlés
  3. Szuper jó! Nagyon tetszik, a fiús színeivel pedig telitalálat!!

    VálaszTörlés
  4. Jaj, de szuper!!! Már nekem is megvan a következő projektem: ebédlő székeire huzatot kell varrni!!!

    VálaszTörlés
  5. Roppant praktikus ez a darab és kellőképpen fiús is, ügyi vagy. Sajnos az enyém tutira nem hordana ilyet, pedig mikor kisebb volt még boldogan billegett az általam készített holmikban.

    VálaszTörlés
  6. De klassz pasis lett!
    Tetszik a minta!

    VálaszTörlés
  7. Igazi fiús darab, szerető anyai szívvel készítve :O)

    VálaszTörlés
  8. Köszönöm, lányok, nagyon kedvesek vagytok!

    Szömörce! Úgy élvezem:)

    Csilla! Nem varázsolok, de hasonlót érzek:) És ez nagyon jó:)

    VálaszTörlés
  9. hello,

    your stiches is very lovely i like you fabrik so match.


    greatings send you Conny

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.