Ugrás a fő tartalomra

A reggelim

Egy bögre tejeskávé (vagy inkább kávéstej) és egy vadonatúj tükörreflexes fényképezőgép használati utasítása:))))
Eddig is készítettem fotókat a kis kompakt gépünkkel, amit évekkel ezelőtt ingyen kaptunk az internet előfizetésünk mellé. Talán nem is sikerültek rosszul (ezek vagy épp ezek szerintem egész vállalhatóak, de az egyik kedvencem például ez), azonban most még jobb képekkel szolgálhatok majd, úgy hiszem...
Újabb örömforrás:)
Köszönöm, Férjúr!♥

Megjegyzések

  1. Én a mai napig nem olvastam el a használati útmutatót, de így is imádom. :) Sok szép fényképet vele. :)

    VálaszTörlés
  2. Sok-sok örömteli percet kívánok!!

    VálaszTörlés
  3. Szent irigység!!! :)

    Kívánom, hogy csupa csodákat fényképezz vele! :)

    VálaszTörlés
  4. Köszönöm!:)
    Még csak az ismerkedés fázisában vagyunk, de már az is bizsergetően izgalmas:)

    VálaszTörlés
  5. Egy kicsit irigykedve nézem ezt a képet...
    Nekünk egy régi SonyCybershot-unk van, de néha kezd már kiakasztani, úgyhogy lassan érik a csere nálunk is. :-)))

    VálaszTörlés
  6. én ide tegnap írtam, az eltűnt?? :o(

    VálaszTörlés
  7. Andi! Nagyon utána kell ám járni, nem egyszerű egy új gép beszerzése.

    Zaza! A fotós blogra írtál és ott is válaszoltam:)

    VálaszTörlés
  8. Utolsó fotó a régi géppel? :-)
    Én is most vettem egyet, tanulgatom, nekem ez az első gépem, kompakt, de bőven van mit gyakorolom.
    Sok boldogságot :-D

    VálaszTörlés
  9. Julcsikám, szívből gratulálok, klassz kis masina! :o)) Szép fényeket, szép fotókat. :o))))

    VálaszTörlés
  10. Köszönöm nektek is, Florentine és Kata!

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.