Ugrás a fő tartalomra

Kicsi, nagy, széles, keskeny


Mondtam már, hogy Goubára készülök? Vasárnap és jövő vasárnap?

Megjegyzések

  1. Hű, de jó lenne, ha meg tudnálak látogatni! Nagyon ügyi vagy, sikered lesz!!

    VálaszTörlés
  2. Julcsi, drága, ha az a kék alapon piros kismadaras tolltartó méret lenne, lecsapnék rá, beleszerettem!

    VálaszTörlés
  3. szuper, hogy mész, az is, a termékek,azok is!:o)

    VálaszTörlés
  4. De szépek! Gratulálok, hogy bejutottál a Goubára! Egyszer úgy elmennék csak szemet legeltetni!

    VálaszTörlés
  5. hajrá, hajrá! klassz hangulatuk van!:)

    VálaszTörlés
  6. Nagyon szorítok, drága Julcsi!!! naaaaagy kalappal zsebelj be dícséretet, mosolyt és térj haza elégedetten!:)

    VálaszTörlés
  7. hát, ha nem mondod is gyanús lett volna... nagyüzem :D
    édes kis Pju, nagyon sok sikert neked :D
    naaagy globálcupp és ölelés :D

    VálaszTörlés
  8. A Fb-on írtam már, de közben az elszállt, nem tudok belépni, szóval itt is muszáj közölnöm, hogy csodásak. :) Hajrá, sok sikert!

    VálaszTörlés
  9. Köszi mindenkinek! Most igazán rámférnek, mert bevallom, be vagyok tojva rendesen...:D

    Dorka! Pedig láttam, írtam is.

    Karina! Bizony, azt tolltartó méret, egy picit tán még nagyobb is.

    VálaszTörlés
  10. Közben jött róla e-mail. de belépni még mindig nem tudok... ("A fiókod pillanatnyilag nem elérhető az oldal problémája miatt.")

    VálaszTörlés
  11. Valamit nagyon benéztem akkor...vasárnap össze-vissza kerestelek a wamp-on, de akkor összekeveredtem a vásárokkal. No mindegy, majd kiderül mit hoz a vasárnap és merre járok:)

    VálaszTörlés
  12. DRága Julcsi, akkor eltennéd nekem a madaraskát? Ha sikerül, elmegyek érte vasárnap, én leszek az első "gubás" vásárlód. :)

    VálaszTörlés
  13. Ágota! Jaj!:( A wamp az nekem nehéz falat lenne (nehezebb, mint ez:D). De hogy odaképzeltél már megérte:)
    Azért itt is meglátogathatsz, jövő héten is kint leszek.

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.