Ugrás a fő tartalomra

Olvasóim



Örömmel üdvözlöm kedves új olvsóimat, akik rendszeresen látogatják a blogomat!
Külön köszöntöm az 50. rendszeres olvasómat, aki Wattacukor:) Szeretnék egy kis ajándékkal kedveskedni neked, hamár tiéd lett ez a kerek szám!

Megjegyzések

  1. Gratulálok Wattacukornak!
    Julcsy! Jól látom hogy új képet tettél fel magadról vagy csak én jártam itt nagyon régen? :o))

    VálaszTörlés
  2. A múlt héten tettem fel, de azóta láttál élőben is:)

    VálaszTörlés
  3. Hoppá! Most látom, hogy még betegek vagytok, nem veled találkoztam szombaton. De akkor kivel?!?!

    VálaszTörlés
  4. Ja, nem velem, nehogy azt hidd, csak tetszett a szöveg!

    VálaszTörlés
  5. Igazán nagyon kedves vagy, köszönöm a szép kerti virágokat :)

    VálaszTörlés
  6. Látom lelki szemeimmel, ahogy a kilencven-valahanyadiknál BEKATTINTOM,hogy "rendszeres olvasás abbahagyása"... és az éj leple alatt lesben állok, hogy VISSZAKATTINTHASSAM, hogy én legyek a 100. !! ;-)
    Tőlem minden kitelik.
    S, Julcsi, Érted Mindent! - Aztán milyen jót nevetnénk rajta :-)

    VálaszTörlés
  7. Gratulálok vattacukornak. Julcsi kérlek nézzél áz hozzám.

    VálaszTörlés
  8. Ez tényleg aranyos! :o) Lehet, hogy valaki a nevemben megismerkedett Veled?? :o))))) Nem lehet, hogy Alibe volt a babás fórumról? Már mások is kevertek össze bennünket.

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.