Ugrás a fő tartalomra

Újabb kistáska



Bende ismét születésnapi zsúrba megy:) És megint egy kislányhoz:)
Ez a kistáska lesz a kislány ajándéka. Kicsit féltem az elején, hogy rossz a színválasztás, talán túl komoly ez egy 8 éves kislánynak. De reggel, amikor a díszítést is megkapta, megnyugodtam. Végülis Flóra nem olyan bohókás egyéniség, hozzá illik ez a táska. Szerintem...

Megjegyzések

  1. Nagyon helyes, tökéletes egy 8 évesnek !
    Szerintem te mást sem csinálsz, csak zsúrajándékokat varrsz :))

    VálaszTörlés
  2. Óóó, kistáskák nagymestere! Egyre szebbeket és szebbeket kreálsz!

    VálaszTörlés
  3. Annyira helyes! Nagyon szépek ezek a színek, a virág is szuper :o)!

    VálaszTörlés
  4. Ja kérem, és most látom, hogy milyen szépen van megtűzve!!! :o)

    VálaszTörlés
  5. Nagyon helyes táska lett! Kár, hogy én már nem tartok szülinapi zsúrt... :-)))

    VálaszTörlés
  6. szuper darab! Mindenki örülne egy ilyen táskának

    VálaszTörlés
  7. Julcsi, mihez kell neked az én címem? juj, mihez?

    VálaszTörlés
  8. Julcsi.....sóhaj....a többit már tudod.:)

    VálaszTörlés
  9. Nagyon szép lett! Szerintem attól, hogy nem csiricsáré, még nem feltétlenül komoly.. :D

    VálaszTörlés
  10. Boldog névnapot!

    A kistáska pedig tündéri! :)

    VálaszTörlés
  11. Köszönöm lányok a sok dícséretet! Szerencsére a megajándékozottnak is tetszett, úgyhogy megnyugodtam:)

    Üdvözlöm az új olvasóimat, nagyon örülök!

    És Barbi! Köszönöm szépen!

    VálaszTörlés
  12. Azért még annyit elmondanék, hogy jellemző Bende népszerűségére, hogy 8 lány mellett ő volt az egyetlen fiú a zsúrban:)))

    VálaszTörlés
  13. hello,

    jou make very nice tinks.

    sweet,sweet,sweet

    conny

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.