Ugrás a fő tartalomra

Sötét romantika

Ez egy olyan blúz, amit nem tudtam otthagyni a turkálóban, az anyaga táskáért kiáltott.
És ha már kiáltott, lett is belőle.
 
 
Megtartanám magamnak, de hátha másnak is tetszik.

Megjegyzések

  1. Mostanában nem voltam a turkálóban, mert mindig valami "kinccsel" térek haza. :)))

    VálaszTörlés
  2. Nagyon klassz lett!
    Különlegessé teszi a rózsaszín pöttyös vállpánt. Az is turiból van? (Mert ilyesmi nekem is jól jönne...)

    VálaszTörlés
  3. Nagyon szuper lett!! Kár lett volna otthagyni ezt a blúzt, tényleg!!!

    VálaszTörlés
  4. turkáló forever :-))

    a virágos is fincsi, a fáradtrózsaszín pöttyös csúcs, együtt pedig pompásak

    VálaszTörlés
  5. Ugye, Erzsó?! Így ahogy mondod...
    Pedig én nem vagyok egy nagy rózsás ruhatáras, de ez olyan összhangban van a pöttyössel, hogy csúcs, Julcsi!

    VálaszTörlés
  6. A pöttyöset is szeretem, a virágosat is, ők együtt meg különösen jól mutatnak!

    VálaszTörlés
  7. Köszönöm, a dícséreteket szépen elraktároztam:)

    Lívi! Bizony, a turkáló szenvedéllyé válhat:)

    Krizantám! A pöttyös anyag a Meseboltból való.

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése

Szeretem, ha írsz!
Biztosan elolvasom. Néha többször is:) Mert jól esik a lelkemnek.