Ez egy olyan blúz, amit nem tudtam otthagyni a turkálóban, az anyaga táskáért kiáltott.
És ha már kiáltott, lett is belőle.
Megtartanám magamnak, de hátha másnak is tetszik.
És ha már kiáltott, lett is belőle.
Megtartanám magamnak, de hátha másnak is tetszik.


Mostanában nem voltam a turkálóban, mert mindig valami "kinccsel" térek haza. :)))
VálaszTörlésNagyon klassz lett!
VálaszTörlésKülönlegessé teszi a rózsaszín pöttyös vállpánt. Az is turiból van? (Mert ilyesmi nekem is jól jönne...)
Nagyon szuper lett!! Kár lett volna otthagyni ezt a blúzt, tényleg!!!
VálaszTörlésturkáló forever :-))
VálaszTörlésa virágos is fincsi, a fáradtrózsaszín pöttyös csúcs, együtt pedig pompásak
Ugye, Erzsó?! Így ahogy mondod...
VálaszTörlésPedig én nem vagyok egy nagy rózsás ruhatáras, de ez olyan összhangban van a pöttyössel, hogy csúcs, Julcsi!
A pöttyöset is szeretem, a virágosat is, ők együtt meg különösen jól mutatnak!
VálaszTörlésNem kicsit romantikus :O)
VálaszTörlésKöszönöm, a dícséreteket szépen elraktároztam:)
VálaszTörlésLívi! Bizony, a turkáló szenvedéllyé válhat:)
Krizantám! A pöttyös anyag a Meseboltból való.